GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-11-2016 08:39   Güncelleme : 15-11-2016 08:39

Botanik Park’a Oyun Grupları Yerleştirildi

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından finanse edilen Botanik Park’a oyun grupları ve spor aletlerinin kurulduğunu söyledi.

Botanik Park’a Oyun Grupları Yerleştirildi

Başkan Özdemir, konuşmasında, Botanik Park Çalışmaları kapsamında alt yapının tamamlanmasının ardından üst yapıya geçtiklerini belirterek parkta bir tarafta amfi tiyatronun yapımına devam edilirken bir taraftan da parka oturma grupları yerleştirdiklerini ve ağaçlandırma çalışmalarının yapıldığını söyledi.

Başkan Özdemir, konuşmasında şu bilgileri verdi:

“Botanik Park bir tarafı Kurugeçit Mahallesinde bir tarafı da Yavuz Selim Mahallesinde olan geniş bir parktır.  Parklar içerisine aydınlatma ve sulama sisteminin yerleştirilmesinin ardından park içerisine parke taşları döşendi. Daha sonra park içerisinde halkımızın rahat bir şekilde oturması için çeşitli oturma grupları yerleştirildi. Çalışmalar kapsamında ağaçlandırma da yapıldı.

Ayrıca park içerisinde de güzel bir Amfi Tiyatro yapımına devam ediyoruz. Ayrıca park içerisinde oun grupları ve spor aletlerinin yerleştirilmesi işlemi de sona erdi. Şimdiden halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.”

 

Gölbaşı Belediyesi çalışmalarını her alanda aralıksız bir şekilde sürdürmektedir.