EĞİTİM
Giriş Tarihi : 28-11-2016 11:48   Güncelleme : 28-11-2016 11:48

Gölbaşı Belediyesi Personeline Hizmet İçi Eğitim

Gölbaşı Belediyesi personeline Nezaket Kuralları ve Halkla İletişim, Örgütsel Özdeşleşme ve Etkili İletişim konularında hizmet içi eğitim semineri verildi.

Gölbaşı Belediyesi Personeline Hizmet İçi Eğitim

Adıyaman Üniversitesi Besni Meslek Yüksekokulu’ndan Öğretim Üyesi Mücahit Çelik, Nezaket Kuralları ve Halkla İletişim’in öneminden bahsedere işlerini bitirmek için belediyeye gelen personele her zaman nazik bir şekilde davranılması gerektiğine vurgu yaparak evde yaşananın işe, işte yaşananın evdekilere yansıtılmaması gerektiğini belirtti.

Adıyaman Üniversitesi Besni Meslek Yüksekokulu’ndan Öğrt. Gör Aydın Özdemir de Örgütsel Özdeşleşme ile ilgili verdiği seminerde çalışılan kurumla kişinin kendisinin bir bağı olması gerektiğini belirterek burada ben değil biz duygusunun ağırlık basması gerektiğini söyledi.

 

Adıyaman Üniversitesi Gölbaşı Meslek Yüksek Okulu Öğr. Gör. Sefa Salih Bildirici ise verdiği Etkili İletişim Semineri’nde Katılımcılara, iş hayatında ve sosyal hayatında astıyla veya üstüyle, arkadaşıyla veya eşi ve çocuğuyla olan iletişiminin daha etkili ve başarılı sonuç almasını sağlayacak şekilde nasıl davranılacağını, hareket edileceğini ve nasıl konuşulacağına ilişkin bilgiler verdi.