GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-12-2016 07:21   Güncelleme : 02-12-2016 07:21

Gölbaşılılar Derneği’nden Yerel Basın’a Ziyaret

İstanbul Gölbaşılılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Demirkol, Gölbaşı ilçesinde görev yapan yerel basın mensuplarını ve siyasi parti temsilcilerini ziyaret etti.

Gölbaşılılar Derneği’nden Yerel Basın’a Ziyaret

Gölbaşılılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Demirkol, ziyarette dernek hakkında bilgiler vererek derneğin Gölbaşılı olan herkese yardım etmek amacıyla ve Gölbaşılılar arasında birlik ve beraberliği sağlamak için aktif hale getirecekleri bir kurum olacağını söyledi.

Demirkol ziyaretinde Yeni yönetim hakkında bilgiler paylaşarak kendilerinin de fikirlerini alarak güzel bir sohbet ettiklerini belirterek kendileri derneğimizin arkasında olacaklarını her konuda destek olacaklarını beyan ederek bende kendilerine yönetimiz adına şükran'arımı sunup göstermiş olduklarını ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum dedi.

 

Demirkol, ayrıca Balkar Belediye Başkanı Orhan Orhan, Belören Belediye Başkanı Mahmut Turan, AK Parti İlçe Başkanı Nizami Yancar, CHP İlçe Başkanı İlhami Ulu ve İlçe Müftüsü Selami Sayın’i ziyaret etti.