GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 11-12-2016 19:10   Güncelleme : 11-12-2016 19:10

Teröre alışmayacağız, boyun eğmeyeceğiz ve yılmayacağız

Gölbaşı Türk-Eğitim sen Kadın Kolları başkanı Dilşat Konut’un İstanbul'daki elim terör saldırısı kınadı

Teröre alışmayacağız, boyun eğmeyeceğiz ve yılmayacağız

Dilşad Konut yaptığı açıklamada şunları söyledi: Ülkemiz kan gölüne döndü. Yüreğimiz yanıyor. Hemen her gün çok sayıda şehit haberi alıyoruz. Terör artık şehirlerimize indi. Terör olayları hız kesmeden devam ediyor. 10 Aralık Cumartesi günü İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen alçakça saldırıyı Gölbaşı Türkiye Kamu-Sen olarak lanetliyoruz.
İstanbul Beşiktaş'ta ve Maçka parkında eş zamanlı olarak düzenlenen, Çevik Kuvvet polislerimizi hedef alan hain saldırılarda 30'u polis sekizi sivil, 38 vatandaşımız şehit olmuş, 155 vatandaşımız ise yaralanmıştır.  
Bu ülkeyi kan gölüne çevirerek, birlik ve beraberliğimize darbe vurmak isteyenlerin başarılı olamayacaklarını vurgulayan 
 Konut şöyle devam etti:
Bilinmelidir ki, teröre alışmayacağız, boyun eğmeyeceğiz ve yılmayacağız, aziz milletimizin varlığı ve birliğine yönelik olarak yapılan her türlü saldırı bizleri birbirimize daha da kenetleyecek, saflarımızı daha da sıklaştıracaktır. Türkiye Kamu Sen olarak üzerimize düşen her türlü fedakârlığı dün olduğu gibi bugün ve bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Bu milletin üzerinde hain ve sinsi planlar yapanların hevesleri geçmişte olduğu gibi bugünde kursaklarında kalacaktır.
Türkiye Kamu-Sen camiası adına İstanbul'da yaşanan bu hain terör saldırısını bir kez daha lanetliyor, şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, aileleri ve milletimize baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza ise acil şifalar temenni ediyorum.