BÜLTENLER
Giriş Tarihi : 12-12-2016 11:06   Güncelleme : 12-12-2016 11:06

Aralık Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Gölbaşı Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı Belediye Meclis Salonunda Belediye Başkanı Yusuf Özdemir başkanlığından yapıldı.

Aralık Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, toplantıya katılan meclis üyelerine teşekkür ederek 2016 yılının son meclis toplantısı olduğunu belirterek belediye meclisinin her zaman uyum içinde çalışmalar yaptığına vurgu yaparak oylamalarda genel itibariyle kararların oy birliğiyle alındığını belirtikten sonra gündem maddelerine geçti.

Belediye Yazı İşleri Müdürü Halis Kısakara, konuşmalardan sonra gündem maddelerini okudu. Gündem maddelerinin okunmasının ardından maddeler oylamaya geçildi.

Oylama sonucunda belediye meclisinde aşağıdaki kararlar alındı:

1-    İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ait, 102 ada 34 nolu parseli kapsayan imar planında değişiklik talebi, oy birliği ile onanması kabul edildi.

2-    Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne ait,408 ada 7 ve 13 ada 443 parsellerde imar planında değişiklik talebi, oy çokluğu ile onanması kabul edildi.

3-    Vatandaşlardan gelen İmar tadilat talepleri incelenmek üzere, İmar Komisyonuna oy birliği ile sevk edildi.

4-    2017 Yılı Tarife Cetveli oy birliği ile kabul edildi.

 

 

Oylamalardan sonra kararların www.golbasi.bel.tr  adresinde yayımlanacağı bilgisi verilerek gelecek meclis toplantısının da Ocak 2017’nin ilk çarşambası yapılması kararı alındı.