BÜLTENLER
Giriş Tarihi : 14-12-2016 07:26   Güncelleme : 14-12-2016 07:26

Gölbaşı’nda mezarlıklar temizleniyor

Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçede bulunan mezarlıklarda temizlik çalışması gerçekleştiriyor.

Gölbaşı’nda mezarlıklar temizleniyor

Vatandaşların sonsuza uğurlanan yakınlarını daha huzurlu bir ortamda ziyaret edebilmeleri amacıyla yürütülen çalışma bütün mezarlıklarda devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü  ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmalarda mezarlıklarda bulunan yabani otları temizleyip, ağaçların kuru dallarını buduyor.

Yürütülen çalışma hakkında bilgi veren Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, " Vatandaşlarımızın ebediyete intikal eden yakınlarını daha huzurlu bir ortamda ziyaret edebilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçe genelinde devam eden çalışmalarımız kapsamında ilçemizde bulunan bütün mezarlıklarda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Çalışmalar kapsamında ekiplerimiz mezarlıklarda bulunan ağaçların kuru dallarını buduyor. Ekiplerimiz aynı zamanda mezarlıkların üzerindeki yabani ve kurumuş otları da temizliyor" diye konuştu.

 

Çalışmaların aralıksız devam edeceğini söyleyen Başkan Özdemir, ilçe genelinde bulunan bütün mezarlıklarda da temizlik çalışmalarının periyodik olarak sürdürüleceğini dile getirdi.