GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-03-2017 12:23   Güncelleme : 07-03-2017 12:23

HAYKONFED Üyeleri Başkan Özdemir’i Ziyaret Etti

HAYKONFED üyelerini ağırlayan Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, hayvanlara yönelik yaptıkları çalışmaları anlatarak, belediyenin sokak hayvanlarına barınak yapma çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

HAYKONFED Üyeleri Başkan Özdemir’i Ziyaret Etti

Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HAYKONFED) kurucusu üyesi ve Anadolufed Başkanı Dr. Ufuk Bayraktar, Anadolufed Başkan Yardımcısı Mücella Çelik ve üyeleri Gölbaşı Belediyesi’ni ve Gölbaşı Belediyesi hayvan barınağını ziyaret etti.

Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HAYKONFED), Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ‘i makamında ziyaret etti.  HAYKONFED üyeleri, sokak hayvanlarına yönelik Gölbaşı’nda yapılan hizmetlerden dolayı başkan Özdemir'e teşekkür etti.

HAYKONFED  ve Anadolufed Başkan Yardımcısı Mücella Çelik, "Dönüşler gerçekten çok olumluydu. Bunları gerçekten hayata geçeceğine inanıyorum.  Her geçen gün daha güzle şeyler ve daha güzel adımlar atacağımızı düşünüyorum. Eylemler çok önemli, sözlerle sözümüzü aldık.  Gölbaşı çok büyük ve güzel bir ilçe, yeterli imkânlar yoktu. Ama şimdi çok daha güzel şeyler yapılacak. Daha huzurlu, daha güvenli bir ilçe olacağız." dedi.

 

HAYKONFED üyeleri daha sonra Gölbaşı ilçesi DSİ Pompa istasyonu yakınında çalışmalarını devam eden hayvan barınağını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.