GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-03-2017 13:12   Güncelleme : 31-03-2017 13:12

Gölbaşı Kaymakamı Zadeleroğlu, Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, Milli Eğitim Müdür V. Müslüm Ayaz, İlçe Müftüsü Selami Sayın, Özel İdare Müdür V. Sait Özdemir, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür V. Hüseyin Bilik, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Osman ŞAaşmaz, İlçe Sağlık Müdürü Davut Kıskaç ile birlikte köy ziyaretleri kapsamında Meydan Köyü, Hamzalar Köyü ve Hasanlar mezrasını ziyaret etti.

Gölbaşı Kaymakamı Zadeleroğlu, Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

Kaymakam Murat Zadeleroğlu, ilk ziyaretini  Hamzalar köyüne ve Hasanlar mezrasına gerçekleştirdi.

Zadeleroğlu, burada vatandaşlarla bir süre sohbet ederek, Hamzalar ve Hasanlar Mezrasındaki vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Daha sonra Hamzalar İlkokulu’nu ziyaret eden Zadeleroğlu, burada öğrencilerle bir süre sohbet ederek onlara kitap hediye etti.

Okul müdürü Murat Uğur, okulun eğitim öğretim durumu hakkında bilgi verdi.  Hamzalar Köyünde, özel idare ekiplerinin yol çalışmalarını denetlendi.
Hamzalar Köyündeki incelemelerin ardından Meydan Köyüne geçen Zadeleroğlu, Meydan Köyü Kültür ve Taziye evinde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Zadeleroğlu, sıkıntıların giderilmesi için kaymakamlık olarak gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

Zadeleroğlu, buradan Meydan İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet ederek öğrencilere kitap hediye etti.

Okul müdürü Makbule Uğur, okulun eğitim öğretim durumu hakkında bilgi verdi.   

 


Kaynak : PHA