EĞİTİM
Giriş Tarihi : 29-07-2017 12:35   Güncelleme : 29-07-2017 12:35

Yaz Kurslarında Başarılı Olanlar Bisikletle Ödüllendirildi

Milli Eğitim Bakanlığı ve Hayrat Vakfı arasında imzalanan protokol kapsamında Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan yaz kursunda dereceye giren öğrenciler Belediye Başkanı Yusuf Özdemir tarafından bisikletle ödüllendirildi.

Yaz Kurslarında Başarılı Olanlar Bisikletle Ödüllendirildi

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, törende yaptığı konuşmasında, öncelikle bu kurslarda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum,  teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Özdemir, konuşmasında şunları söyledi:

“ Burada amaç imanlı nesil yetiştirmek. Talep bu olunca da biz Gölbaşı Belediyesi olarak ve şahsım olarak gücüm yettiğince her türlü desteği vermekten onur duyarım, şeref duyarız, her türlü bu konuda da desteği vermeye de devam edeceğiz. Bu kursa katılarak Kuran-ı Kerim okumayı öğrenen çocuklarımız tebrik ediyorum, hepsinin de ayrı ayrı gözlerinden öpüyorum. Hepsini Allah’a emanet ediyorum. Bu çalışmaların devam etmesini diliyorum.“ dedi.

Kapanış Törenine Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Şube Müdürleri Müslüm Ayaz ve Ali Durmaz, okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.

Burada konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Milli Eğitim Bakanlığı ve Hayrat Vakfı arasında imzalanan protokol kapsamında açılan kurslarda Kur-an’ı Kerim, Değerler Eğitimi, Cami Gezisi, Yüzme ve Sportif Etkinlikler düzenlendiğini belirterek bu tür faaliyetlerin ileride de devam etmesi gerektiğin belirtti.

 

Tören sonunda Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Şube Müdürleri Müslüm Ayaz ve Ali Durmaz öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.