BÜLTENLER
Giriş Tarihi : 14-08-2017 08:44   Güncelleme : 14-08-2017 08:44

KKTC Kooperatiflerinden Gölbaşı’na ziyaret

KKTC Kooperatifleri Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’in ev sahipliğinde Organize Sanayide faaliyet gösteren Ekotorf firmasını ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundular.

KKTC Kooperatiflerinden Gölbaşı’na ziyaret

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, KKTC Orli Grup’un ilçeye ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sunarak ilçe hakkında ve belediye çalışmaları hakkında kısa bilgiler vererek burada Ekotorf firması ile yapacakları işbirliği için de ayrıca teşekkürlerini sunduğunu söyledi.

Orli Grup Başkanı Yasin Teselli ise konuşmasında şunları söyledi:

“Orli Grup olarak KKTC’de tarımsal faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Şirketimiz son yıllarda özellikle tarımsal teknoloji ve yenilikler açısından Kıbrıs Türk Çiftçisine öncülük yapmayı kendisine görev seçmiştir. Bu vesile ile bir grup çiftçi arkadaşımız Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesine getirmiş bulunuyoruz. Burada tarımsal kimyanın argonizmalarında gübre üretimini hem yerinde görmek hem de ilk ağızdan çiftçilerimizi bilgilendirme fırsatını bulduk.

 

Sayın Belediye Başkanımız Yusuf Özdemir’in öğle yemeğinde bizlere eşlik etmesi son derece memnun etmiştir. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Orli Grup Kıbrıs ve Tarımcılar Kimya şirketleri olarak başlatmış olduğumuz işbirliği çerçevesinde artık Gölbaşı’nı devamlı ziyaret edeceğiz. Bu güzel ilçeyi de ziyaret etmekten de son derece mutluyuz. Bizlere bu güzel misafirperverliği gösteren tüm dostlara bir kez daha teşekkür ediyoruz.”