SİYASET
Giriş Tarihi : 18-07-2018 14:15   Güncelleme : 18-07-2018 14:15

Politikim Dergisi, Özdemir’in başarısını % 84 olarak açıkladı

Ankara Politikim Dergisi'nin telefon aracılığıyla gerçekleştirdiği Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’in 4 yıllık icraatlarına verilen karne notu, www.politikim.com’da açıklandı.

Politikim Dergisi, Özdemir’in başarısını % 84 olarak açıkladı

Yeniden başkan olmasını istediler

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’in icraatları telefon ile Gölbaşılı vatandaşlara anket şeklinde soruldu. Politikim Dergisi, Başkan Özdemir’in 4 yıllık notunu, % 84 olarak açıkladı.

9 Soruda Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir isimli başlıkta açılan sorularda ise vatandaşlara Şu anki başkanla önceki başkanı karşılaştırırsanız ne söylersiniz, Başkanın biri yılı nasıl geçirdi? Bir şeyler yapabildi mi ilçenize? Başkan’dan ne kadar memnunsunuz? Başkana kolay ulaşılabiliyor mu? Başkanın en çok eleştirdiğiniz yönü nedir? Başkanınız partizanlık yapıyor mu? Gelecek hafta seçim olsa yine oy verir misiniz? Belediye Başkanı olarak yaptığı son 4 yıllık icraatlara yüze kaç oy verirsiniz gibi sorular soruldu.

Alternatifi Yok

www.politikim.com da yer alan bilgilere ve cevaplara göre Belediye Başkanı Yusuf Özdemir için ankete katılanlar genel anlamda olumlu görüş bildirirken alternatifin olmadığını da belirttiler.

 

Anketlere verilen soruların cevaplarına derginin http://www.politikim.com/il-detay-2 adresinden ulaşılabilir.