EĞİTİM
Giriş Tarihi : 06-09-2018 06:23   Güncelleme : 06-09-2018 06:23

Sene başı değerlendirme ve öğretmen alışverişi toplantısı düzenlendi

Gölbaşı ilçesinde sene başı değerlendirme ve öğretmen alışverişi toplantısı düzenlendi.

Sene başı değerlendirme ve öğretmen alışverişi toplantısı düzenlendi

Toplantıya Kaymakam Can AKSOY, Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, Şube Müdürleri Müslüm AYAZ, Abdullah DOĞAN ve Ali DURMAZ ile okul müdürleri katıldı.

Kaymakam Can AKSOY yaptığı konuşmada, ilçemizin eğitim konusunda her geçen gün biraz daha ileriye gittiğini belirterek, 2017/2018 eğitim öğretim yılı sonunda gerek Ortaöğretime Geçiş Sınavı gerekse LYS sonuçlarına göre il genelinde büyük başarılar elde etmiştir dedi.

Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, ilçemizin eğitim kalitesinin ortada olduğunu, yıl sonunda yapıla sınavlarda ilçemizin büyük başarı gösterdiğini belirterek bunu daha da ileriye taşıyabilmek için öğretmen ve idarecilere çok büyük görevlerin düştüğünü belirtti. Eğitiminin yanında değerler eğitimine de özen gösterilmesi gerektiğini söyleyerek, okullarımızın eğitim öğretime hazır hale getirilmesi gerektiğini vurguladı.

Okullarımızda görev yapan tüm öğretmenlerin aktif şekilde kullanılacağını belirten Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, öğretmen ihtiyacı bulunan branşlarda öğretmen görevlendirmesi yapılarak derslerin doldurulacağını, gerekli görülmesi durumunda da ücretli öğretmen görevlendirmesi yapılacağını belirterek 2018 / 2019 Eğitim Öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olması dileklerinde bulundu.