GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 08-11-2018 10:32   Güncelleme : 08-11-2018 10:32

Kaymakam Aksoy veda etti

Gölbaşı kaymakamı iken, Ankara- Beypazarı Kaymakamlığına atanan Can Aksoy onuruna veda yemeği düzenlendi.

Kaymakam Aksoy veda etti

Gölbaşı Kaymakamı Can Aksoy onuruna bir restoranda düzenlenen veda yemeğine Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Garnizon Komutanı Bekir Gaznevi, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Koçyiğit, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Sarıgül, İlçede görevli hakim ve savcılar, İlçe Jandarma Komutanı Erdinç Ağcakoyunlu, Harmanlı Belediye Başkanı Ahmet Değirmenci, Belören Belediye Başkanı Mahmut Turan, Balkar Belediye Başkanı Orhan Orhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, İlçe Müftüsü Abdullah Yıldırım, daire amirleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, STK temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir yaptığı konuşmada,” Sayın kaymakamız millete hizmet yolunda korkmadan, çekinmede ,doğru bildiklerimi söyleyen, bu yolda önüne ne engel çıkarsa çıksın bundan vazgeçmeyen bir insan. Şahsım olarak böyle bir insanla çalışmanın gururu içerisindeyim, aynı zamanda da ayrılığın hüznünü yaşamaktayım. Dava adamı ardında iz bırakır. Giderken ardında iz bırakarak giden sayın kaymakamım ileride daha büyük görevlerde yine buluşmak dileğiyle yolunuz açık olsun, ilçemize yaptığınız hizmetler için hemşerilerim adına size teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunuyorum” dedi.

Duygulu anların yaşandığı veda yemeğinde konuşan Kaymakam Can Aksoy:”Her anlamda ilçemize, memleketimize büyük bir gelişim, değişim, ileriye gitme, kalkınma hamlelerimiz var. İnşallah sizin çocuklarınız, torunlarınız sizlerden daha güzel, daha kalkınmış bir Türkiye’de yaşayacak. Ben daha demokratik, daha kalkınmış bir ülkede yaşamak için, sonraki duraklarda da sizlerle beraber olmak için sabırsızlanıyorum. Ben bütün çalışma arkadaşlarıma ve katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmalardan sonra Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ve Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Sarıgül tarafından plaket taktim edildi