SİYASET
Giriş Tarihi : 15-03-2019 05:44   Güncelleme : 15-03-2019 05:44

Kılıçdaroğlu Gölbaşı'nda Vatandaşlara Seslendi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları kapsamında geldiği Gölbaşı'nda CHP Seçim Bürosu önünde kendisini bekleyen vatandaşlara seslendi.

Kılıçdaroğlu Gölbaşı'nda Vatandaşlara Seslendi

CHP Genel Başkanı Kılıçtaroğlu CHP Gölbaşı Seçim Bürosu önünde kendisini bekleyan vatandaşlara yaptığı konuşmada :”Bakınız Adıyaman’ın tütünü meşhurdur değil mi? Türk tütünü dediğin zaman bütün dünya durur. Size rakam vereceğim.2018 yılında Yunanistan’dan 115 Milyon dolarlıkpamuk,28 Milyon dolarlık buğday,13 Milyon dolarlık ta tütün ithal ettik. Tütünü niye Adıyaman üretmez de tütünler ithal ederiz? Neden ?Dolayısıyla  milletvekiliniz var. Sizin parlamentodaki sözcünüz. Adıyaman’ın nerede bir sorunu varsa dile getirir. Dolayısıyla birlikte Türkiye’ye huzur getirmeliyiz. Birlikte huzur içinde yaşamalıyız. Hepinize şükranlarımı sunuyorum. Hepiniz sağ olun var olun. Güzel Türkiye için, huzurlu Türkiye için, bereketli Türkiye için, her evde aşı, işi olan bir Türkiye için hepinize en içten selamlarımı, saygılarımı, hürmetlerimi sunuyorum” dedi.

 

CHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı İskender Yıldırım'a vatandaşlardan destek isteyen Kılıçtaroğlu'na İskender Yıldırım tarafından Adıyaman'ın simgesi olan Nemrut biblosu  hediye edildi.Kılıçtaroğlu Gölbaşı’ndaki programının ardından Adıyaman’ın Besni İlçesine gitti.

 


Kaynak:PHA