SPOR
Giriş Tarihi : 21-03-2019 10:52   Güncelleme : 21-03-2019 10:52

Gölbaşılı Sporcu Türkiye Şampiyonasına Katılacak

Gölbaşılı Tekvando Sporcusu 57 Kiloda İbrahim Dinç, 12 nisanda Diyarbakır'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecek.

Gölbaşılı Sporcu Türkiye Şampiyonasına Katılacak

15-17 Mart tarihlerinde Adıyaman’da düzenlenen Anadolu Yıldızları  Türkiye Tekvando Şampiyonda 57 kg erkeklerde İbrahim Dinç, Gölbaşı adına yarışmalara katildi.

Yari final müsabakasında Gaziantepli rakibine elenerek 3.ü olan sporcumuz 12 Nisan’da Diyarbakır da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecek.

 

Adıyaman gençlik ve spor müdürlüğünde  görevli olan tekvando Antrenörü Serkan Kuzpinari ; ilçemiz de tekvando sporu 1.5 senedir devam etmekte yeni yeni bu branşta yarışmalara sporcu çıkarıyoruz  dolayısıyla sporcularımız için  bu yarışmalar tecrübe kazanması açısından önemli. Ayrıca sporcumuzun  kısa sürede madalya kazanması gelecekte katılacağı yarışmalar için bizleri umutlandırıyor Desteklerinden Dolayı Adiyaman Spor il Müdürümüz Sayın fikret keles beye, Belediye başkanımız Yusuf özdemir  ve spor ilçe Müdürümüz rifat elci ye şahsım ve sporcularım Adına teşekkür ediyorum. dedi.