EĞİTİM
Giriş Tarihi : 01-07-2019 11:09   Güncelleme : 01-07-2019 11:09

LGS Türkiye Şampiyonları Özdemir'i Ziyaret Etti

2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı, Liselere Geçiş Sınavı'nda 500 Tam Puan alarak büyük başarı gösteren Şehit Ahmet Demir Ortaokulu Öğrencimiz Özlem ŞAHİN ve Şehit Ümit Özet Ortaokulu Öğrencimiz Baran MUTLUAY, aileleri ve okul müdürleri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali Şeyh ÖZDEMİR'i makamında ziyaret ettiler.

LGS Türkiye Şampiyonları Özdemir'i Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR: 2018-2019 Eğitim öğretim yılında katıldığınız Liselere Giriş Sınavı'nda, Türkiye Şampiyonu olarak ilçemiz Gölbaşı'na ve eğitim camiamıza büyük gurur yaşattınız. Sizi, ailenizi, öğretmenlerinizi ve yetişmenizde emek veren herkesi tebrik eder, başarılarınızın bir ömür devamını dilerim."dedi.

ÖZDEMİR, açıklamasının devamında: "İlk aldığımız verilere göre, il genelinde de LGS'de iyi bir yerdeyiz. LGS'de soru çıkan altı derste de ilçe ortalamamız Türkiye ortalamasının üzerindedir. Bu da gösteriyor ki, 2 öğrencimizin Türkiye birincisi olması, ferdi ve tesadüfi bir olay değildir. Tüm okullarımızda hummalı çalışmalar yapılmış, öğretmenlerimiz, idarecilerimiz eğitim-öğretimdeki başarılarını arttırmak, geleceğin Türkiye'sine iyi yetişmiş nesiller hazırlamak için çok gayret etmişlerdir. Buradan tüm okullarımıza, camiamıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Emeklerine ve yüreklerine sağlık." dedi.

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ali Şeyh ÖZDEMİR, daha sonra şampiyonlarımıza plaket ve çeşitli hediyeler takdim etti.