SİYASET
Giriş Tarihi : 21-10-2019 08:18

Kayabaşı, CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

CHP Gölbaşı İlçe Başkan Adayı Hacı İzzet Kayabaşı, "Partimizin bayrağını daha ileriye taşımak ve iktidar olma mücadelesi için yeni dönemde ilçe başkanlığı görevine talibim."dedi.

Kayabaşı, CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

avaşı sonrası emperyalistleri dize getiren, yedi düvele meydan okuyan, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından 9 Eylül 1923 yılında kurulduğunu anımsatan Kayabaşı, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Barışın, demokrasinin, adaletin, insan haklarının ve özgürlüklerin bu ülkedeki tek teminatı Cumhuriyet Halk Partisidir. Başta kurucumuz Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm mücadele arkadaşlarına şükranlarımı sunuyorum.Cumhuriyet Halk Partisi geçmişten aldığı gücü ve birikimi, yarınlara güçlü bir Türkiye umuduyla taşıyacak bilgili ve birikimli kadrolara sahiptir. Hedefimiz 2023'te cumhurbaşkanlığı seçimi ya da olası bir erken seçimde partimizi iktidara taşımaktır. Partimizi iktidara taşımak yolunda partimin tüm dinamikleriyle, bütün enerjim ve gücümle ev ev gezip çalışacağım. Önümüzdeki tüm güçlükleri aşarak ülkemizin yönetiminde yeniden sorumluluk üstlenmeye ve yeni bir kalkınma sürecini başlatmaya hazırlanmak zorundayız. Hedefimiz, ülkemizi, çağdaş uygarlık düzeyine çıkarmaktır. O hedefe mutlaka ulaşacağız. "

-"YOLUNUZ VE YOLUMUZ AÇIK OLSUN"

Partinin her kademesinde görev alan, arkadaşlarına ve tüm partililere verdikleri emeklerinden dolayı teşekkür eden İzzet Kayabaşı, "Partimizin bayrağını daha ileriye taşımak ve iktidar olma mücadelesi için yeni dönemde ilçe başkanlığı görevine talibim. Parti içerisinde yetişmiş, parti disiplini almış bir kardeşiniz olarak tüm enerjimi partimizi daha ileriye taşımak için kullanacağıma söz veriyorum. Cumhuriyet Halk Partisine katkı ve gönül veren tüm vatandaşlarımızla, omuz omuza mücadele verdiğimiz partimizin vefakâr, alnı açık başı dik tüm partili yoldaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Bu onurlu görev için ismimin geçtiği günden bu yana desteklerini esirgemeyen, beni arayıp destek olan tüm partililerime teşekkürü bir borç biliyorum.Yolunuz ve yolumuz açık olsun.”şeklinde konuştu.