GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-11-2019 22:17

AB Delegasyon Başkanı Christian Berger’in Gölbaşı Ziyareti

AB Delegasyon Başkanı Christian Berger Gölbaşı ilçesini ziyaret etti.

 AB Delegasyon Başkanı  Christian Berger’in Gölbaşı Ziyareti

Gölbaşı Kaymakamı Mutlu Köksal’ı makamında ziyaret eden Berger, Kaymakam Köksal’a teşekkürlerini ileterek yapmış oldukları ziyaretlerde Adıyaman Üniversitesinde düzenlenen AB-Türkiye Gençlik Forumuna katılarak Dijital Çağda Medya Okur Yazarlığı programına katıldığını ve çok verimli geçtiğini ifade ederek programları içerisinde bulunan bir başka ziyaret durağı olan Gölbaşı İlçesini ziyaret etmenin kendilerini mutlu ettiğini ifade etti.

Kaymakam Mutlu Köksal ise konuşmasında, ‘‘Öncelikle AB Delegasyon Başkanı  Christian Berger’e ve şu an da burada bizleri ziyaret eden beraberinizdeki heyete yapmış olduğunuz ziyaretten duyduğum memnuniyeti bildirmek istiyorum. Gölbaşı ilçemize yapmış olduğunuz ziyaret bizleri ziyadesiyle mutlu etti,  inşallah yapmış olduğunuz ziyaret hem ülkemiz hem de AB için hayırlara vesile olur’’ ifadelerini kullandı.

AB Delegasyon Başkanı Büyükelçi Christian Berger, kaymakamlık ziyareti ardından Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım’ı ziyaret ederek ilçe hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yıldırım, ziyaretlerinden dolayı Berger’e teşekkürlerini sundu.

Ziyaret sonrası İskender Yıldırım, Berger’e çeşitli hediyeler sundu