EĞİTİM
Giriş Tarihi : 13-03-2020 09:12   Güncelleme : 13-03-2020 09:18

Talip Geylan Gölbaşı İlçe Temsilciliğini ziyaret etti.

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan Türk Eğitim Sen Gölbaşı temsilciliğini ziyaret etti.

Talip Geylan Gölbaşı İlçe Temsilciliğini ziyaret etti.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen’in, her durum ve koşulda hiçbir denge hesabı gütmeden Türk milletinin yanında saf tutan bir sivil toplum kuruluşu olduğunu kaydeden Geylan, “Bizi diğer stk’lardan ayıran özelliğimiz adımızın önündeki milli sıfatıdır. Türkiye Kamu-Sen olarak ekmek kavgamızın önüne Türkiye sevdamızı koyduk” dedi.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen’in tüm kamu çalışanlarının ve hatta rakiplerinin bile takdirini kazanan bir sendika olduğunu söyleyen Genel Başkan Geylan, “Her türlü iltifatı hak ediyorsunuz. Türkiye sevdasını hayatının merkezine koymuş Gölbaşı Türk Eğitim Sen üyelerinin ve fedakâr yönetim kurulunun, kısıtlı imkânlara rağmen, memleket evlatlarının geleceği için nasıl harikalar yarattığına şahit olmak gurur verici diyerek, çalışmaları ve samimiyetinden ötürü Mahmut Yetişgen ve yönetimine teşekkür ediyorum.” dedi.

Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Mahmut Yetişgen ise, “Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan ve heyetinin ilçemize ziyareti bizleri onurlandırdı. Teşkilatım adına kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.