GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 07-04-2020 18:37

Biz Bize Yeteriz Kampanyasına koyun bağışladı

Gölbaşı ilçesinde yaşayan Mesut Erin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına 1 adet koyun bağışıyla destek verdi.

Biz Bize Yeteriz Kampanyasına koyun bağışladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından düzenlenen Biz Bize Yeteriz kampanyasına vatandaşlarımızın destekleri devam ediyor.

Kaymakam Mutlu Köksal konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada;

''Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından düzenlenen Biz Bize Yeteriz Kampanyası kapsamında Hamzalar Köyümüzde yaşayan Mesut Erin adlı vatandaşımız kampanyaya destek amacıyla bizlere ulaşarak 1 adet koyun bağışlamak istediğini belirtmiştir. Bizlerde Mesut Erin isimli vatandaşımızın yapmış olduğu bağışı kabul ettik ve uygun yerlere dağıtımını Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız aracılığı ile yapacağız. Mesut Erin kardeşimize bu duyarlı davranışından ötürü teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.

Hamzalar Köyü’nde yaşayan Mesut Erin ise gazetecilere yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından düzenlenen Biz Bize Yeteriz kampanyasına ben de koyunumu bağışlıyorum.”dedi.