GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 11-06-2020 14:13   Güncelleme : 11-06-2020 14:13

Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Gölbaşı İlçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Düzenlenen Resim Yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Gölbaşı Belediyesi tarafından düzenlenen resim yarışmasında birinci Başak Sertöz, ikinci Bilgenur Önderci, üçüncü ise Gökşen Arslan oldu.

Yarışmaya yoğun bir katılım olduğunu ifade eden Belediye Başkanı İskender Yıldırım, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklara yönelik bir resim yarışması tertipledik. Yarışmaya ilçemizdeki çocuklardan yoğun katılım oldu. Tüm katılımcılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Pandemi sürecinde uzun süre evlerinde kalan ve sabırlı olan tüm çocuklara teşekkür ediyorum. Bu süreç bittikten sonra çocuklara yönelik güzel çalışmalar etkinlikler yapacağız. Dereceye bir birinden güzel çalışmaları ile giren öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Dereceye giren öğrenciler ise böyle güzel etkinlikler düzenleyen Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım’a teşekkür ettiklerini ifade etti.