Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
HV
08 AĞUSTOS Pazartesi 03:44

Gölbaşı'na Gençlik Merkezi Yapılacak

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Gölbaşı ilçesine Gençlik Merkezi yapılacağı müjdesini verdi.

GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 27-10-2020 13:18   Güncelleme : 27-10-2020 13:27
Gölbaşı'na Gençlik Merkezi Yapılacak

Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Adıyaman Merkez ve Gölbaşı ilçemize yeni Gençlik Merkezleri yapıyoruz.
Gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmesi, bilgi ve beceri sahibi olarak gençlik faaliyetlerini planlamak, programlamak, yönetmek, denetlemek, değerlendirmek ve geliştirmek amacı ile kurulan gençlik merkezlerine iki adet daha ilave ediyoruz.
Gençler geleceğimizdir, gençler bizim için her zaman önceliklidir. FRIT projesi kapsamında Adıyaman Merkez Fatih Mahallesine 2.Gençlik Merkezi ve Gölbaşı ilçe Gençlik Merkezlerinin yapımına en kısa sürede başlayacağız.

Samsat, Çelikhan ve Gölbaşı İlçelerimize Yüzme Havuzu Hayırlı Olsun
Gençlerimizin ve öğrencilerimizin tamamına hizmet vermesi planlanan 10 m. X 20 m. ebatlarında yapılacak olan 3 adet Portatif Panel Havuz Samsat, Çelikhan ve Gölbaşı ilçelerimize hayırlı olsun.
Adıyaman için çalışmalarımıza devam ederken, 3 ilçemize yapacağımız yeni tesisler ve yatırımlar ile insan sağlığına birçok faydası bulunan, özellikle de çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine destek olan yüzme sporu öğretilerek sağlıklı bir neslin yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Hemşerilerimizin yüzmeye erişimi ve yeni sporcular yetişmesi için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.
Gençlik ve Spor alanında yapılan hizmetler, tamamlanan projeler ve faaliyete geçen tesislerle de durmadan yolumuza devam etmekteyiz. En modern şartlarda ilimize ve gençliğimize kazandırılan bu hizmetlerin şimdiden hayırlara vesile olmasını diler, yapılan bu çalışmalarda başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet KASAPOĞLU, milletvekili arkadaşlarımıza, emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım."

Haber MerkeziHaber Merkezi