SİYASET
Giriş Tarihi : 31-03-2021 08:20   Güncelleme : 31-03-2021 10:42

CHP Heyetinden Gölbaşı’na Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve beraberindeki heyet Gölbaşı ilçesini ziyaret etti.

CHP Heyetinden Gölbaşı’na Ziyaret

CHP Kadın Kolları Genel Başkan Aylin Nazlıaka, Gelmiş Olduğu Adıyaman'da, "YaşamHak" Adlı Projenin Tanıtımının Ardından Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım’ı Ziyaret Etti.

Belediye Başkanı İskender Yıldırım’ın Eşi Raziye Yıldırım tarafından çiçekle karşılanan CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’ya Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, İl Başkanı Burak Binzet, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş, Kadın Kolları Başkanı Songül Yavuz ve çok sayıda partili eşlik etti.

Ziyaretlerinden ötürü  Nazlıaka’ya teşekkür eden Belediye Başkanı İskender Yıldırım, “Kadın Kolları Genel Başkanımız Sayın Aylin Nazlıaka’ya ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Mart 2019 seçimlerinin mimarları canlı başla çalışan kadınlarımızdır. Nazlı hanımın kadın kolları genel başkanı olması bizler için büyük şans, kendisinin ve ekibinin güzel çalışmalar yapacağına inancım tamdır” dedi.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ise Belediye Başkanı İskender Yıldırım’a ve Eşi Raziye Yıldırım’a misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.