Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
HV
08 AĞUSTOS Pazartesi 05:05

CHP Ekonomi Masası Heyetinin Gölbaşı Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Ekonomi Masası Heyeti Gölbaşı ilçesini ziyaret etti.

SİYASET
Giriş Tarihi : 10-04-2021 19:26   Güncelleme : 10-04-2021 19:26
CHP Ekonomi Masası Heyetinin Gölbaşı Ziyareti

CHP Ekonomi Masası Heyeti'nden  Cumhuriyet Halk Partisi miletvekilleri  Çetin Osman Budak  ve  Bedri Serter Gölbaşı esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Heyet daha sonra Gölbaşı Esnaf Odası , Gölbaşı Ziraat Odası ve Gölbaşı Esnaf Kredi Koperatif Odasını ziyaret ederek Oda başkanlarıyla görüşme yaptı.
Adıyaman'dan gelen tüm heyette bulunan;  CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamza Çebi,
CHP Bursa Milletvekili  Orhan Sarıbal, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan ve CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter daha sonra Gölbaşı Belediyesini ziyaret etti.

CHP Parti Sözcüsü Genel Başkan Yardımcımız Faik Öztrak Öncülüğündeki Ekonomi Masası Heyeti Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım'ı Ziyaret Etti. Belediye Başkanı Yıldırım; Genel Başkan Yardımcılarına, Milletvekillerine, İl ve İlçe Başkanlarına Ziyaretlerinden Ötürü Teşekkür Etti. 

Haber MerkeziHaber Merkezi