Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
HV
08 AĞUSTOS Pazartesi 04:04

Gölbaşı Devlet Hastanesi Başhekimi Göreve Başladı

Gölbaşı Devlet Hastanesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev yapan Uzm.Dr.Mehmet Emin AYDIN, Gölbaşı Devlet Hastanesi Başhekimi olarak yeni görevine başladı.

GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 18-04-2021 10:48   Güncelleme : 18-04-2021 10:48
Gölbaşı Devlet Hastanesi Başhekimi Göreve Başladı

Dr.Aydın,  yaptığı açıklamada: “Gölbaşı Devlet Hastanesi önemli sayıda nüfusa hizmet veren bir kurumdur. Başta Gölbaşı halkı olmak üzere, çevre ilçe ve köylerden hastanemize başvuran vatandaşlarımızın kaliteli bir sağlık hizmetine ulaşmalarını sağlamak en önemli önceliğimizdir. Ekibimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte sorunların üstesinden geleceğiz. Hastanemiz ve Gölbaşımız için hayırlı olsun, her zaman halkımızın yanındayız” dedi.

UZM.DR.MEHMET EMİN AYDIN KİMDİR?

1989 Mardin Kızıltepe doğumlu olan Dr.AYDIN; 2007 yılında Edirne Fen Lisesi, 2013 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Uzmanlığını 2014-2018 yılları arasında İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladı.

Mesleki ilgi alanları; Romatizmal Hastalıklar, Girişimsel Ağrı Tedavileri.

Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği üyesi olan Dr.AYDIN branşı ile ilgili pek çok kurs ve sertifikaya sahiptir.

Haber MerkeziHaber Merkezi