Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
HV
08 AĞUSTOS Pazartesi 03:35

Gölbaşı’nda Görkemli Hatıralar Rüzgârı Esti

Halk TV Ekranlarında Serhan Asker’in Hazırlayıp Sunduğu Görkemli Hatıralar Programı Bu Hafta Gölbaşı İlçesinde Canlı Olarak Yayınlandı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-04-2021 13:04   Güncelleme : 26-04-2021 13:04
Gölbaşı’nda Görkemli Hatıralar Rüzgârı Esti

Gölbaşı Belediyesi ev sahipliğinde çekimleri gerçekleştirilen Görkemli Hatıralar Programının konukları; Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcılar Oğuz Kaan Salıcı, Veli Ağbaba, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Belediye Başkanı İskender Yıldırım, Sanatçı Kahtalı Miçe ve Udi Yervant oldu.

Gölbaşı ilçesindeki doğa harikası göl kenarında gerçekleşen programda konukların sohbetlerine ve Adıyaman tanıtımına yer verildi. Tanıtımın önemine dikkat çeken Belediye Başkanı İskender Yıldırım, “Bugün Görkemli Hatıralar Programına ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz, program yapımcısı ve sunucusu Serhan Asker bey ile çok güzel bir program hazırladık. İlçemiz, ilimizi ve bölgemizi tanıtma fırsatı bulduk. Bizleri kırmayarak programımıza değer katan Genel Başkan Yardımcılarımıza, Milletvekilimize ve çok değerli sanatçılarımıza çok teşekkür ediyorum. Canlı yayın sonrasında aldığımız istatistiklere göre ilçemizde yayınlanan program Türkiye geneli reyting rekoru kırmıştır. Ekranları başında bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşerilerim de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Haber MerkeziHaber Merkezi