GÖLBAŞI GENEL
Giriş Tarihi : 19-05-2021 19:55   Güncelleme : 19-05-2021 19:55

Gölbaşı’nda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yıldönümü

Gölbaşı'nda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yıldönümü Hükümet Konağı bahçesinde düzenlenen törenle kutlandı.

Gölbaşı’nda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yıldönümü

Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından milletimize armağan edilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri Atatürk Büstüne Çelenk sunumu, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlarken, İlçe Gençlik Spor Müdürü Metehan ADIGÜZEL’in konuşmaları ve genç sporcularımızın eskrim, badminton sporları ile ilgili gösterileriyle devam etti.

Düzenlenen program, Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yıl dönümü ve Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında ilgili branşlarda dereceye giren sporcularımıza Kaymakamımız Mutlu KÖKSAL’ın ödüllerini vermesiyle son buldu.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen programa;

Kaymakam Mutlu KÖKSAL, Belediye Başkanı İskender YILDIRIM, Balkar Belediye Başkanı Orhan ORHAN, Harmanlı Belediye Başkanı Ahmet DEĞİRMENCİ, İlçe Emniyet Müdürü Komiser Şahin GÜL, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet YAMAN, Ak Parti İlçe Başkanı Hakan TOYDAŞ, MHP İlçe Başkanı Mustafa ÇIRAKOĞLU, CHP ilçe Başkanı Emine KÖSELER, Kurum Amirleri ve vatandaşlarımız katıldı.