EĞİTİM
Giriş Tarihi : 04-06-2021 14:31   Güncelleme : 04-06-2021 14:31

"Meslekî Eğitimde 1000 Okul Projesi" Gölbaşı’nda

"Meslekî Eğitimde 1000 Okul Projesi" kapsamında iyileştirme ve zenginleştirme çalışmaları sonunda Gölbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi olarak okul kütüphanesinin açılışı yapıldı.

Açılışa Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Mesleki ve Teknik Eğitimden Sorumlu Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan GÜRSUL katıldı.Yapılan çalışmalarla ilgili olarak Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR'e bilgi veren Okulumuz Müdürü Mehmet KÜNKÜL, kütüphanemize 3 adet bilgisayar, tam fonksiyonlu 1 adet yazıcı, ana bilgisayara bağlanmak üzere bir yazıcı alındığını söyledi.Ayrıca kütüphanedeki yayın sayısının artırılması için görüşmeler yapıldığını, bunun yanında fiziki ortamın iyileştirilmesi için kütüphane kapısının da değiştirileceğini belirtti. Yüz yüze eğitim başladığında kütüphanenin öğrencilerin kullanımına sunulacağını ifade etti.

Daha sonra kurdeleyi keserek kütüphanenin açılışını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, okul kütüphanesini inceledi. İncelemenin ardından emeği geçenlere teşekkür etti.