EKONOMİ
Giriş Tarihi : 09-06-2021 21:59   Güncelleme : 27-07-2021 15:02

Giviu Başarı Öyküsünü Anlattı!

Giviu markası Sevcan Durmaz tarafından kurulmuş, 15 yıllık bilgi birikimi ile hizmet vermektedir.

Giviu Başarı Öyküsünü Anlattı!

Giviu markası Sevcan Durmaz tarafından kurulmuş, 15 yıllık bilgi birikimi ile hizmet vermektedir. Ekibini bir araya getiren Sevcan Durmaz’ın markası Giviu Türkiye'nin en önemli markalarından biri haline geldi. Önemli projelerde yer aldı ve geçtiğimiz Birkaç yıl boyunca ciddi ve yenilikçi yaklaşımla koleksiyonlarını genişletti. Uzun yıllardır yerli ve Global şirketlerin kurumsal kimliğine uygun özel giyim ihtiyaçlarını karşılıyor. Üretilen ürünler yüksek kalitede olduğu için müşteriler bu açıdan büyük memnuniyet duyuyor. Sevcan Durmaz 15 yıldır vermiş olduğu hizmetlerle kurduğu bu firmada büyük başarı elde etti. Adını Türkiye'nin gururu olarak yazdıracak girişimci kadınlar arasında yer alıyor.

Teknolojinin getirmiş olduğu sistem ile tüm giyilebilecek ürünleri dayanıklı malzemelerle bir araya getiriyor. Yalnızca iş kıyafetleri konusunda değil ayakkabı ve güvenlik ürünleri içinde ciddi bir çalışma gerçekleştiriyor. Maksimum hareket serbestliği ve esnek tasarımlara sahip olan ürünler her sektör için uygun. Dağıtım, tedarik, lojistik, satış noktası, sağlık, güvenlik gibi sektörler için oluşturuluyor. Tasarım konusunda büyük başarı yakalayan Sevcan Durmaz ürün işlevselliği konusunda da büyük hedefler peşinde çalışmalarını sürdürüyor. Sektörün yüzünü değiştiriyor ve kurumsal kıyafetler aksesuarlar ekipmanlar ve ayakkabılar konusunda zengin seçenekler sunuyor.

Tasarımdan Üretime Her Anında Destek Veriyor

Giviu markasının yaratıcısı Sevcan Durmaz kumaş teknolojilerinden insan kaynaklarına lojistikten tasarım ve geliştirmeye üretim bandından depolamaya, baskı ve nakış uygulamalarına kadar her işle tek tek ilgileniyor. Her tür çalışma alanı için doğru ürünler oluşturmaya çalışıyor. Teknik performans değerleri ve sportif karakterleri ile ürünlerle iş dünyasında popüler bir giyim tarzı oluşturuyor.

Sevcan Durmaz Türkiye'ye büyük bir gurur yaşatıyor. Bir kadın girişimci olarak uzun yıllarca İşmontda faaliyet gösteren Kardelen Tekstilde 2 yıl çalışan ve daha sonra da aynı sektörü için özveriyle tasarım konusunda kendini geliştirecek alanlardan çalışan bir kadının başarı öyküsünü anlatıyor. Sevcan Durmaz yer aldığı projeler ve kurumsal hizmetler de firmalar sayesinde ciddi bir ün kazandı. Şimdilerde Dudullu'da açmış olduğu iş yeri ile pazarlama konusunda hizmet veriyor. Toptan iş elbiseleri konusunda aranan bir isim haline geliyor.