SİYASET
Giriş Tarihi : 26-07-2021 15:50   Güncelleme : 26-07-2021 15:50

Belediye Başkanı İskender Yıldırım Köy Ziyaretlerini Tamamladı

Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, Kurban Bayramı’nda İlçe Merkezindeki Bayramlaşmanın Ardından 3 Günde 30 Köy, 3 Belde Ziyaret Ederek Köylülerin Sorunlarını Dinleyip, Bayramlarını Kutladı.

Belediye Başkanı İskender Yıldırım Köy Ziyaretlerini Tamamladı

Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP İl Başkanı Burak Binzet, İl Genel Meclis Üyesi Nevzat Kozak ve Belediye Başkanı İskender Yıldırım’dan oluşan heyet bayram tatilinde Gölbaşı ilçesinde bağlı 30 köyü, 3 beldeyi ziyaret ederek mahalle ve köy muhtarlarının öncülüğünde köylülerle bir araya geldiler.  

Köy ziyaretlerinde vatandaşlarla bayramlaşıp, sorun istek ve şikayetlerini dinlediklerini ifade eden Belediye Başkanı İskender Yıldırım, “Kurban Bayramı dolayısıyla Milletvekilimiz, İl - İlçe Başkanlarımız ve İl Genel Meclis üyemizle beraber İlçemize bağlı 3 beldeyi ve 30 köyü ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde muhtarlar öncülüğünde köyde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını dinleme fırsatı bulduk. Elimizden gelen sorunların çözümü için anında yardımcı oluyoruz. Bizim dışımızda ki konuları ile ilgili yerlere ileterek vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere ilettiği sorunlarında takipçisi olacağız. Köy ziyaretlerimizde bizlere kapıları açan ve misafirperverlikleri ile her zaman göğsümüzü kabartan tüm köylülerimize ve muhtarlarımıza yürekten teşekkür ediyorum” dedi.