TÜRKİYE GENELİ
Giriş Tarihi : 10-08-2021 11:23   Güncelleme : 10-08-2021 11:23

Altın’ı üreticisinden satın alın!

Hayat arkadaşınız olan veya olacak kişiye verebileceğiniz en güzel hediye olan altın tektaş yüzükler özel günlerin vazgeçilmez simgelerindendir.

Altın’ı üreticisinden satın alın!

Gelinlerin hayatlarındaki en güzel günü süsleyen ve onlara renk katan, damadın istediği cevabı almak için en güçlü silahlarından olan altın tektaş yüzükler, aşk hayatınızı zirveye taşıyacak dünyada en sevilen takılardandır. Hayat arkadaşınız olan veya olacak kişiye verebileceğiniz en güzel hediye olan  altın tektaş yüzükler özel günlerin vazgeçilmez simgelerindendir. Bundan dolayı başta evlilik seremonilerinde olmak üzere çok çeşitli törenlerde bir süs olarak kullanılabilir veya takdim edilebilir. Anneler günü, sevgililer günü veya evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde de insanların tercihi olan altın tektaş yüzük seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.

Elizi, yüksek kalite işçiliği ve deneyimi ile bu noktada size yardımcı olmaktadır. Hangi özel gün olursa olsun dilekleriniz doğrultusunda sizler ile bilgisini paylaşmaktadır.

Bu yüzükler hayatınızın en değerli insanına değer katacak, ustalık gerektiren özenli bir çalışmanın sonucudur. Özensiz çalışmaların sonucu olan elmas veya elmas işlemeli taşlar yerine Elizi marka Altın yüzükler parıltısıyla ihtişamlı bir görüntü yaratacaktır. Yüzüğü hayatınızdaki en değerli insanın elindeyken ve parıltısı ile gözleri ışıl ışıl parlarken görmek sizce de en görkemli manzara değil midir?

Nişan yüzüğü başlığı altında sabit bir tasarım mevcuttur ve bu tektaşların şekli doğal olarak tanımlanır. Yüzüklerde kullanılan normal elmaslar deneyimli yapımcıların ellerinden geçerek maksimum parlaklık, ışıltı ve yansıma sağlanır. Bunun için elmaslar kesilip parlatılır. Elizinin popüler tasarımları arasında yuvarlak, prenses, oval ve armut tasarımları bulunur.

Nişan yüzüğü ismiyle bilinen Altın Tektaş Yüzükler

 

Elizi, nişan yüzüğünden daha iyi tasarlanmış bir yüzük mevcut değildir. Geleneksel tektaş alyanslardan modern ve çağdaş tasarımlara, klasik tasarımlardan holo ve pavé tasarımlara kadar adından söz ettirir. Tasarımların tümü eşi benzeri olmayan işçilikle ve titizlikle yüksek kalite standartlarında üretilir. Elizi nişan yüzüğünün ayarı pırlantanın parıltısı ile doğru orantılı olacak şekilde ayarlanır. Tektaş yüzük çeşitlerinin tümü üstün işçilik ve kalite standartlarında üretildiğinden tektaş yüzük türü fark etmeksizin genel tasarımı estetiğe ve kurallara uygun olarak tasarlanır. Elizi elmas ayar standartları en katı standartlara sahiptir ve bütün pırlantalar için tasarlanan montaj parçaları pırlantanın özel boyutuna ve şekline uygun olarak tasarlanır. Bünyemizdeki deneyimli tasarımcılar her bir tektaşın boyutunu özenle kontrol eder ve yüzey kalitesinin cazibeli olması için özenle, canla, başla çalışır. Elizi tektaş yüzüklerinde en yaygın tür olan çatallı ayar pırlantayı güvende tutar ve size kullanışlı bir alan yaratır. Sizde birbirinden özel altın tektaş yüzük tasarımları için https://www.elizi.com.tr/  adresini ziyaret edebilirsiniz