GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-09-2021 08:42   Güncelleme : 10-09-2021 08:42

Kaymakam Mutlu Köksal Veda Etti

Gölbaşı Kaymakamı Mutlu Köksal, Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım tarafından onuruna verilen veda yemeğinin ardından ilçeye veda etti.

Kaymakam Mutlu Köksal Veda Etti

Cumhurbaşkanlığı Mülki Amirler Atama ve Yer Değiştirme Kararnamesi ile Denizli’nin Tavas İlçesine ataması gerçekleşen Kaymakam Mutlu Köksal onuruna veda programı düzenlendi.

İlçede 2 yıl görev yapan Kaymakam Mutlu Köksal düzenlenen programda yapmış olduğu veda konuşmasında;

“2 yıl boyunca severek görev yaptığım Gölbaşı ilçemizde sizlerle olmaktan onur ve gurur duydum, yakın ilginizi ve sevginizi yürekten hissettiğim iki yılın ardından maalesef aranızdan ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Elimden geldiğince her daim Vatandaşlarımızla bir arada olup sevinçlerinize ortak olmaya aynı zamanda dertlerinize de çare bulmaya çalıştık. Çok güzel anılar ve dostluklar biriktirdiğim güzel İlçemiz Gölbaşı’nı hiçbir zaman unutmayacağım, burada olduğu gibi gittiğim yerlerde de kapım size her zaman açık olacaktır. Şuan burada bulunan belediye başkanlarıma, savcı ve hakimlerime, kurum amirlerime, muhtarlarımıza, il genel meclis üyelerimize, basın mensuplarımıza ve çok kıymetli vatandaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum, görev yaptığım süre boyunca beni yalnız bırakmayan her zaman varlığını hissettiren tüm Gölbaşılı hemşerilerime teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım,  İlçede bulunduğu iki yıl boyunca ilçede istihdamı artırıcı çalışmalar yaptığı için kendisine teşekkür ettiğini ifade ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.