SPOR
Giriş Tarihi : 05-10-2021 11:07   Güncelleme : 05-10-2021 11:07

Gölbaşı'nda Amatör Spor Haftası Kutlandı

Gölbaşı'nda Amatör Spor Haftası Kutlandı

Gölbaşı'nda Amatör Spor Haftası Kutlandı

Ülkemiz genelinde her yıl 4-10 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası etkinlikleri, İlçemizde de İlçe Gençlik Spor Müdürlüğümüz tarafından tertip edilen programla Gölbaşı Gölü üzerinde bulunan iskele mevkiinde gerçekleştirildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan Amatör Spor Haftası etkinlikleri genç sporcularımızın; Tekvando, Eskrim, Muaythai, Basketbol ve Voleybol branşlarında yaptıkları gösteriler ile devam etti.

Genç Sporcularımızın kendi branşlarında yapmış oldukları çalışmaları izleyen Kaymakam İhsan AYRANCI İlçe Gençlik Spor Müdürü  Metehan ADIGÜZEL ve spor hocalarından aktif olarak yürütülmekte olan tüm branşlarla ilgili bilgi aldı.

Öğrenim hayatlarına devam eden ve de çeşitli spor branşlarında çalışmalarına devam ederek bölgesel, ulusal ve uluslararası müsabakalarda hem ülkemizi hem de ilçemizi temsil etmek üzere hazırlıklarını sürdürmekte olan Genç Sporcularımıza başarılar dileyen Kaymakam İhsan AYRANCI, özverili çalışmalarından ötürü spor hocalarımıza teşekkürlerini iletti.

Düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinliklerinde Kaymakam İhsan AYRANCI’ya; Kaymakam Refik’i Serkan TOKUR, İlçe Gençlik Spor Müdürü Metehan ADIGÜZEL ve İlçe Sağlık Müdürü Gökhan ÇAĞLAR eşlik etti.