EĞİTİM
Giriş Tarihi : 19-12-2021 23:25   Güncelleme : 19-12-2021 23:30

Gölbaşı Türk Eğitim Sen' de Bayrak değişimi

Gölbaşı Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı başarılı eğitimci İbrahim Suçağı oldu.

Gölbaşı Türk Eğitim Sen' de Bayrak değişimi

Gölbaşı Türk Eğitim İlçe Temsilcisi Mahmut Yetişgen , 19 Aralık 2021 Pazar günü düzenlenen bir törenle yerini İbrahim Suçağı ’na bıraktı. Törene, Adıyaman Şube Başkanı Şemsettin Ağar, Besni İlçe Temsilcisi Fuat Akdeniz ve Gölbaşı yönetim kurulu üyeleri katıldı. 
Şemsettin Ağar görevi devreden Mahmut Yetişgen ’e görevindeki başarılardan dolayı  teşekkür plaketi takdim etti. 

Törende Mahmut YETİŞGEN ,  Görev yaptığımız süre içerisinde Düz yaşadık, düz durduk, düz yürüdük. Dik durduk, doğru gittik. İlkelerizmizden taviz vermeden hakkı tutup kaldırma mücadelesi verdik bu mücadele sürecinde birtakım hatalarımız eksikliklerimiz olmuştur. Hatalarımızdan dolayı bize gönlü kırılmış olanlardan helallik diliyoruz.
Görev yaptığım süre içerisinde desteğini esirgemeyen fedakarlık yapan yönetim kurulu üyelerime teşekkür ederim.
Gölbaşı Türk Eğitim Sen Bayrağını birlikte çalıştığımız Değerli Gardaşım İbrahim Suçağı na gönül rahatlığıyla devrediyorum. Bundan sonraki süreçte inanıyorumki devraldığı görevi daha ileriye taşıyarak hayırlı hizmetler yapacaktır. 
Şahsım dan görevi devralan İbrahim Gardaşıma  ve yeni yönetim kuruluna başarılar dilerken  zahmetli bir görevi devraldıkları için kendilerine Allah'tan kolaylık diliyorum. dedi. 

Görevi devralan Gölbaşı İlçe Temsilcisi İbrahim Suçağı üstlendikleri görevin ağırlığının farkında olduklarını, devraldıkları bayrağı ileriye daha ileriye taşıyacaklarını ifade ederek ; Mahmut Yetişgen ve ekibine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bayrağı bizlere devretmiş olsalar bile onların engin tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceklerini söyledi. 

Törende bir kapanış konuşması yapan, Şube Başkanı Şemsettin Ağar , Bayrağı devreden Mahmut Yetişgen ’e yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Bundan sonrada engin tecrübelerinden İlçe temsilciğinin faydalanacağını, birlik ve beraberliğin her zaman başarının anahtarı olduğunu belirten Ağar , Türk Eğitim-Sen Üyelerinden yönetimlerine kadar hizmeti geçmiş fedakar insanları kutluyorum. Şube başkanı olarak üzerimize düşen ne varsa onu yapacağız. Bizler Hizmet için varız, bizler bu sevdaya gönlümüzü, yüreğimizi koyduk. Bayrağı devralan arkadaşımız İbrahim Suçağı ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Bizler Gölbaşı yönetimi ve üyelerinin her zaman yanında olduk, yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.