Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
HV
01 TEMMUZ Cuma 17:06

UNHCR Koordinatörü Kortsaris'ten, Başkan Kılınç'a ziyaret

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, kendisini ziyaret eden UNHCR Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kıdemli Saha Koordinatörü Periklis Kortsaris ile iki kurum tarafından yürütülen projeleri değerlendirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-04-2022 12:00
UNHCR Koordinatörü Kortsaris'ten, Başkan Kılınç'a ziyaret

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kıdemli Saha Koordinatörü Periklis Kortsaris ve Şanlıurfa UNHCR Ofisi temsilcileri, Adıyaman Belediyesi ile UNHRC Şanlıurfa Ofisi tarafından sürdürülen ortak projeleri görüşmek üzere Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç'ı ziyaret etti.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kıdemli Saha Koordinatörü Periklis Kortsaris, kendilerini sıcak bir şekilde ağırlayan Başkan Kılınç'a teşekkür etti.
Başkan Kılınç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "UNHCR Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kıdemli Saha Koordinatörü Periklis Kortsaris ve Şanlıurfa UNHCR Ofisi Temsilcilerinin ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Belediyemiz ve UNHCR işbirliğinde yürüttüğümüz projeleri değerlendirip başta kadınlara ve çocuklara yönelik yapılacaklar konusunda istişarelerde bulunduk" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: PHA

Haber MerkeziHaber Merkezi