Gazete Gölbaşı - Gölbaşı Haber Ajansı
HV
01 TEMMUZ Cuma 17:22

Kürek Milli Takımı Gölbaşı’nda Kampta

Gölbaşı’nda kamp yapan Kürek Milli Takımını mülki amirler ziyaret etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-05-2022 20:35   Güncelleme : 29-05-2022 20:38
Kürek Milli Takımı Gölbaşı’nda Kampta

Kürek Milli Takımı Gölbaşı’nda Kampta

Gölbaşı’nda kamp yapan Kürek Milli Takımını mülki amirler ziyaret etti.

 

Adıyaman Vali Mahmut ÇUHADAR Kaymakamı İhsan AYRANCI ile Birlikte İlçede Kamp Yapan Kürek Milli Takım Sporcularına Ziyarette Bulundu

 

28 Mayıs-6 Haziran tarihleri arasında güç geliştirme kampı antrenmanlarına katılmak üzere İlçemizde bulunan “Türkiye Kürek Federasyonu Milli Takımı” sporcularını ziyaret eden Adıyaman Valisi Mahmut ÇUHADAR yıldız kategorisinde bulunan sporcularla birlikte kürek çekti.

Yapmış olduğu ziyarette Milli Sporcularla bir araya gelen Adıyaman Valisi Mahmut ÇUHADAR kamp yapmak üzere ilçemize gelen 2 antrenör ve 13 milli sporcudan oluşan milli kafileye başarı dileklerinde bulundu.

Kamp ziyareti kapsamında açıklamada bulunan Kaymakam  İhsan AYRANCI;

“28 Mayıs 6 Haziran tarihleri arasında güç geliştirme kampı antrenmanlarına katılmak üzere ilçemizde bulunan Milli Sporcularımızla birlikte İlçemizde “Kürek Sporunda” startı vermiş bulunmaktayız. Valimiz Sayın Mahmut ÇUHADAR’ında destekleriyle önümüzdeki süreçte yapılacak olan antrenman programlarına ve 26-28 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan “Gençler Türkiye Olimpik ve Deniz Küreği Şampiyonasına” ev sahipliği yapmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

ifadelerini kullandı.

 

Haber MerkeziHaber Merkezi